Будь краще ніж учора

Розгинання рук на верхньому блоці стоячи

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Кабель
Цільові м'язи: Трицепс

Розгинання рук на блоці - це дуже простий, але в той же час ефективний рух, який здатний змусити ваш трицепс включитись на повну. Безліч людей роблять його невірно, хоча насправді нічого складного в ньому немає. У вправі прекрасно працюють всі три головки довга, латеральна і медіальна, тому його неможливо переоцінити, як інструмент для побудови потужного трицепса. Потрібно пам'ятати, що рух ізольований і велика вага в ньому абсолютно не потрібна. Ставити його можна, як під кінець, так і в початок тренування рук. Багато профі люблять починати з розгинань тренування, таким чином розігріваючи свої м'язи і готуючи їх до важкого навантаження.

 

Техніка виконання:

1. Для початку підійдіть до верхнього блоку і виставіть потрібну вагу, з якою ви можете почати роботу.

2. Виберіть пряму рукоятку для роботи. Візьміть її хватом, при якому долоні повинні дивитися вниз. Спина рівна, потім зробіть невеликий нахил вперед. Лікті притисніть до тулуба. Це ваше стартове положення.

2. Потягніть рукоятку вниз до передньої частини стегна, випрямивши руки в ліктях. Затримайтеся в піковому скорочення на секунду, потужно стискаючи свій трицепс.

3. Потім поверніться у зворотне положення, не змінюючи постановку ліктів і трохи розтягуючи трицепс в негативній фазі. Зробіть кількість повторів, яка призведе до відчуттів печіння у трицепсі.

Розгинання рук на верхньому блоці стоячи

У цій вправі потрібно постійно пам'ятати, що лікті повинні бути строго притиснуті до тулуба, інакше все навантаження з трицепса зникне.

1. Розведення ліктів по сторонам.

2. Округлена спина.

3. Неповна амплітуда руху.

4. Підключення інерції і занадто велика вага.

Даний рух підходить практично всім, але якщо у вас є проблеми з ліктьовими суглобами, то розгинання потрібно робити з дуже невеликим обтяженням і розігрітими зв'язками і суглобами.