Будь краще ніж учора

Пуловери прямими руками

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Кабель
Цільові м'язи: Спина

Пуловер прямими руками є відносно новою, але досить популярною вправою в тренажерних залах. Важливо пам'ятати, що вправа націлена на м'язи спини, тому підключення трицепсу буде вважатися грубою помилкою. Сама вправа у бодібілдингу націлена на побудову V-подібної форми спини, тобто допомагає розширити спину і тим самим сформувати більш якісні пропорції. Пуловер з прямими руками пробиває нижній відділ спини, що в свою чергу візуально робить вашу спину більш досконалою в позах спереду. Багато професіоналів люблять завершувати цією вправою своє тренування м'язів спини, тим самим наповнюючи найширші кров'ю, що в подальшому дуже позитивно позначиться на зростанні спини.

 

Техніка виконання:

1. Для початку вам потрібно підійти до верхнього блоку і поставити на брусок канатну рукоятку. Потім виставіть необхідну вагу обтяження.

2. Візьміть двома руками канатну мотузку, потім зробіть два кроки назад. Трохи нахиліться вперед приблизно на 25 градусів і повністю випряміть руки, при цьому трохи зігнувши лікті.

3. Зробіть видих і з прямими руками потягніть рукоятку до стегон, намагаючись в нижній точці розвести мотузки каната в сторони і максимально стиснути в нижній точці свої найширші.

4. Повертайтеся повільно у стартове положення на вдиху, максимально розтягуючи свої найширші у верхній частині, відчуваючи кожну фазу руху.

5. Виконайте необхідну клькість повторень. 

Пуловери прямими руками

У цій вправі дуже важливо підключати саме найширші м'язи спини, тому намагайтеся контролювати рух протягом усієї амплітуди, не підключаючи в роботу трицепс.

1. Занадто зігнуті руки в ліктях.

2. Неповна амплітуда руху.

3. Підключення інерції і сильне розгойдування корпусом.

Подібний варіант пуловера підходить всім відвідувачам тренажерного залу, проте, якщо у вас є серйозні проблеми зі спиною, то перед його виконанням пройдіть консультацію у фахівця.