Будь краще ніж учора

Підйом на носки стоячи

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Тренажер-станок
Цільові м'язи: Ікри

Дана вправа є найбільш популярною і класичною для тренування литок. Цей рух підходить абсолютно всім, досвідченим спортсменам і новачкам. Є безліч варіацій підйомів на носки, але ми розглянемо версію в тренажері. Результат від підйомів буде залежати від таких факторів, як амплітуда руху вашого гомілкостопа, тобто в тренажері ми можемо добре розтягнути литкові, також дуже важливо використовувати додаткове навантаження, яка допоможе вашим литкам наростати м'язами. Також перевагою тренажера варто назвати те, що корпус фіксується і ікри отримують ізольоване навантаження.

 

Техніка виконання:

1. Для початку вам потрібно відрегулювати тренажер під себе, якщо це можливо.

2. Потім треба поставити носки на опору і встаньте під валики тренажера, зафіксувавши в ньому плечі.

3. Робіть рух вниз п'ятами, поки вони не опустяться нижче платформи до повного розтягування в м'язах і розгинайте гомілкостоп. Намагайтеся виконати максимально можливу амплітуду.

4. Зробіть цей рух задану кількість повторень.

Підйом на носки стоячи

Цей рух можна виконувати і в тренажері Сміта і в гакк-машині. У деяких варіантах тренажера можна нахиляти корпус вперед, це трохи простіше, ніж стоячи вертикально. В першу чергу ви самі повинні підібрати для себе зручний кут впливу на литкові. Намагайтеся підібрати під себе, скільки разів треба виконувати вправу, в залежності від того, які волокна переважають в ваших литкових м'язах, це може бути і 8 повторень і навіть 30. Не забувайте, що м'язи потрібно добре розтягувати, адже виконуючи підйом в повній амплітуді ви можете краще навантажити ікроножні , що в свою чергу включить в роботу більше м'язових волокон. Робіть рух досить повільно.

1. Маленька амплітуда руху.

2. Занадто швидкий темп виконання.

Підйом ніг на шкарпетки може бути протипоказаний тільки людям із захворюваннями стопи, а також з різновидом травм литкового і камбаловидной м'язів.