Будь краще ніж учора

Павукові згинання

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Штанга
Цільові м'язи:

У світі фітнесу дуже багато вправ на руки, серед яких є і такі незвичайні, як павукові згинання. Цей рух дуже схожий на згинання на лаві Скотта, але з однією важливою відмінністю в тому, що кут впливу на біцепс в ньому принципово відрізняється. У вправі на лаві Скотта ви тягнете штангу до себе, тоді, як під час павукових згинань рух відбувається вздовж тулуба. Варіація дійсно дуже цікава. Багато профі люблять подібні згинання за те, що в них добре відчувається пік біцепса, який у багатьох є найбільш проблемним місцем. Вправа чудово підходить для різноманітності вашого тренувального процесу і отримання нових відчуттів від тренування.

 

Техніка виконання:

1. Як установку можна використовувати спеціальну лаву, так і звичайну лавку під нахилом. Візьміть штангу в руки і притисніть їх до установки або ж спинці лави. Лікті при цьому повинні бути трохи зігнуті. Переконайтеся, що ваші ноги міцно стоять на підлозі, а руки упираються уверхньої частини установки або лави. Це ваше стартове положення.

2. Повільно піднімайте штангу вгору, згинаючи лікті. У верхній точці руху зробіть невелику паузу, стискаючи біцепси.

3. Потім плавно повертайтеся у початкове положення, повністю розтягнувши свій біцепс у нижній точці, але не розгинаючи руки в ліктях повністю.

4. Зробіть потрібну кількість повторень, доводячи свій біцепс до сильного відчуття печіння.

Павукові згинання

У цій вправі краще використовувати EZ-гриф, так як пряма штанга занадто сильно буде навантажувати кисть. Також павукові згинання можна виконувати з гантелями, принцип руху при цьому не зміниться.

1. Неповна амплітуда.

2. Недостатня фіксація ліктів.

3. Занадто велика вага обтяження.

Ця вправа підходить практично всім відвідувачам тренажерного залу, але якщо ж у вас є серйозні травми суглобів, то перед її виконанням проконсультуйтеся у фахівця.