Будь краще ніж учора

Французький жим

Рівень складності: Середній
Тип вправи: На силу
Інвентар: Штанга
Цільові м'язи: Трицепс

Ніхто не може заперечити той факт, що французький жим ідеально розвиває всі три головки тріцепса. Якщо виконувати рух з правильною технікою, можна домогтися дуже значного розміру вашого тріцепса. Рух має безліч варіацій, але ми розглянемо найбільш популярний спосіб прокачати довгу, латеральну і медіальну головки, які будут розривати рукави вашої футболки.

 

Техніка виконання:

1. Використовуйте лавку для горизонтального жиму. Переважно треба працювати з EZ-грифом, якщо він є в вашому залі.

2. Візьміть гриф хватом зверху, оптимально на ширині трохи меньше рівня плечей і підійміть штангу вгору.

3. Плечі при цьому утримуйте в нерухомому стані. руки потрібно згинати плавно і підконтрольно, уникаючи різких рухів. Працює тільки ліктьовий суглоб, намагайтеся контролювати лікті і недопускати, щоб вони гуляли в сторони.

4. Затримайтеся в нижній точці, виконуючи повне розтягування трицепса, це допоможе в розвитку довгої головки.

5. Повторіть рух потрібну вам кількість разів.

Французький жим

Вправу потрібно робити повільно, не намагайтесь зловити інерцію. Не розводити лікті в сторони для полегшення руху і бажання підняти за рахунок цього  більшу вагу. Поперек потрібно тримати притиснутим до лавки, живіт втягнутим. Важливо не округляти плечі, працюємо виключно трицепсом. Коли рухаємось в нижній точці робимо вдих, а вгорі видихаємо.

1. Занадто велика вагу снаряда.

2. Рух в плечових суглобах.

3. Неповна амплітуда руху.

Категорично не можна виконувати французький жим тим, у кого пошкоджені ліктьові суглоби. Також потрібно акуратно його використовувати людям з травмами плечей.