Будь краще ніж учора

Французький жим сидячи

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Гантелі
Цільові м'язи: Трицепс

Французький жим багатьма бодібілдерами визнаний найбільш ефективною вправою на трицепс. Однак, виконувати його можна не тільки лежачи, але і сидячи. Суть руху практично не зміниться, але відчуття будуть трохи іншими. Справа в тому, що у такому положенні найбільше буде працювати довга голівка трицепсу, яка є найбільшою з трьох. У французькому жимі потрібно завжди грамотно підбирати вагу обтяження, так як при занадто великому навантаженні, можуть страждати ваші лікті. Якщо ж ви включите цей рух у свій тренувальний спліт, то зможете прекрасно урізноманітнити свій день на руки і отримати максимальну вигоду у вигляді великого трицепса.

 

Техніка виконання:

1. Виберіть гантель, яка вам підходить за вагою і присядьте на лавку. Візьміть гантель в руки і піднімайте її над головою. Долоні повинні бути повернені всередину. Це ваша стартова позиція.

2. Зігніть руки, притисніть щільно лікті до голови і розгинайте їх, заводячи гантель за голову. У нижній точці постарайтеся максимально розтягнути трицепс.

3. Потім повертайтеся у початкове положення, максимально скоротивши трицепс у верхній точці амплітуди.

4. Виконайте необхідну кількість разів.

Французький жим сидячи

У цій вправі дуже важливо намагатися тримати лікті, як можна ближче до голови, щоб вони не розходилися сильно в сторони. Гантель можна тримати будь-яким зручним для вас способом, є варіант обхопити двома руками гриф гантелі і виконувати французький жим таким чином. Також, якщо вам важко закинути гантель собі за голову, то ви можете попросити це зробити страхуючого партнера.

1. Розведення ліктів в сторони.

2. Занадто коротка амплітуда.

3. Використання інерції.

До цієї вправи з обережністю потрібно підходити людям з травмами ліктьового і плечового суглобів, використовуючи лише грамотно підібрану вагу.