Будь краще ніж учора

Розведення рук з гантелями сидячи в нахилі

Рівень складності: Середній
Тип вправи: На силу
Інвентар: Гантелі
Цільові м'язи: Плечі

Дана вправа є найкращою для опрацювання заднього пучечка ваших дельтоідів. Її також можна виконувати в кінці тренування спини, так як задній дельтоід також працює в вправах на ці м'язи.

Техніка виконання:

1. Для початку вам потрібно взяти дві гантелі вагою на 25 відсотків менше, ніж ви зазвичай використовуєте в розведеннях стоячи. Потім встаньте біля дзеркала.

2. Ноги поставте на рівні плечей або трохи ширше, а стопи розмістіть паралельно один одному. Трохи зігнувши ноги в колінному відділі, нахиліть корпус вперед. Спина повинна бути рівною, а плечі піднімати не потрібно, це включить в роботу трапеції. Кут нахилу повинен бути від 45 до 60 градусів відносно підлозі.

3. Дивіться перед собою, піднявши голову вгору.

4. Розверніть гантель в руці таким чином, при якому її рукоятка буде в одній паралелі зі стопами. Руки треба трохи зігнути в ліктях, зафіксувавши кут.

5. Необхідно пам'ятати, що під час всього руху лікті дивляться виключно вгору.

6. Не зводьте лопатки, це забере навантаження з задньої дельти.

7. Піднімайте руки, поки вони не будуть паралельні підлозі, затримавши таку позицію на секунду, щоб максимально скоротити дельту. Поверніться у вихідний стан.

Розведення рук з гантелями сидячи в нахилі

Не потрібно брати в цьому русі велику вагу, так як буде працювати все, що завгодно, тільки не задній пучок дельт.

Недостатньо низький кут, лікті дивляться назад, прямі руки, а також округлена спина.

Розведення рук з гантелями сидячи в нахилі досить безпечний рух, так як тут відсутнє навантаження на поперек, але при больових відчуттях в задній дельті, плечовому або ліктьовому суглобах, вам краще відмовитися від нього на користь більш ізольованих рухів, які в меншій мірі навантажують суглоби.