Будь краще ніж учора

Розгинання гомілки сидячи

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Цільові м'язи: Ікри

На литкові м’язи не так багато варіантів роботи, а з огляду на те, наскільки у багатьох вони повільно ростуть, то ситуація стає дуже важкою. На щастя, у бодібілдингу придумали такий прекрасний тренажер, як розгинання гомілки сидячи. У ньому дуже зручно виконувати вправу, так як ваші ноги зафіксовані і ви можете зосередитись тільки на роботі литкових. Це безсумнівно знахідка для будь-якого атлета, якому хочеться урізноманітнити свій тренувальний процес і просто добре навантажити свої ікри. Головне в цій вправі працювати максимально підконтрольно і тоді, вам вдасться відчути кожне волокно своєї гомілки, що неодмінно стане прекрасним фундаментом для подальшого зростання.

 

Техніка виконання:

1. В першу чергу присядьте на тренажер і помістіть нижню частину стегна під спеціальні валики, які можна регулювати по висоті. Ваші коліна повинні бути щільно притиснуті до конструкції.

2. Потім піднімайте зі стійок спеціальний важіль тренажера, зробіть рух п'ятами вгору і опустіть планку для безпеки тренажера. Це ваша стартова позиція.

3. Зробіть вдих і опустіть п'яти, до тих пір, поки гомілку повністю не розтягнеться. Потім піднімайте п'яти і максимально стисніть литкові у верхній точці амплітуди.

4. Зробіть потрібну кількість повторів, поки ви відчуєте сильне горіння в м'язах гомілки.

Розгинання гомілки сидячи

У цьому русі важливо дотримуватися повної амплітуди руху і максимально розтягувати литкові в нижній точці. Також дотримуйтесь невеликого темпу руху, щоб ефект від вправи був ще більшим.

1. Занадто маленька амплітуда руху.

2. Дуже швидкий темп виконання.

3. Нахили корпусу вперед.

Цю вправу можна робити всім відвідувачам залу, крім тих, у кого є серйозні пошкодження камбаловидного і литкового м'язів.