Будь краще ніж учора

Віджимання

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Tільки тіло
Цільові м'язи: Грудні м'язи

Віджимання це в прямому сенсі слова класика жанру. Цю вправу роблять абсолютно всі люди, які пов'язані так чи інакше з фізичним навантаженням. Віджимаються школярі, віджимаються військові, віджимаються спортсмени, напевно, ви не знайдете людину, яка не намагалась б хоч раз віджатися. У цій вправі працює все тіло, а значить за допомогою віджимань можна досягти чудових результатів атлетам початківцям.

 

Техніка виконання:

1. Для початку вам потрібно прийняти упор лежачи. Долоні повинні бути злегка ширше ваших плечей, а тулуб витягнуто в струну. Шия виступає продовженням спини, прес напружений, поперек у рівному положенні, сідниці вгору піднімати не потрібно. Ноги знаходяться майже разом, опора на носках.

2. Зробіть вдих, але не змінюйте положення свого тулуба, опускайтеся грудними вниз, згинаючи руки в ліктях. Залиште між грудними і підлогою кілька см.

3. На видиху, випрямляючи руки, повертайтеся у початкове положення.

Віджимання мають кілька варіацій. Напріклад, віджимання на кулаках або на пальцях. В даних варіантах принцип не змінюється, єдине вам просто буде складніше тримати себе у висячому положенні. Одним із найскладніших варіантів є спосіб віджимань з хлопками. У даній варіації ви повинні між верхньою і нижньою фазою руху встигнути зробити оплеск долонями.

Віджимання

Також, для більшого ефекту вам можна виконувати віджимання з обтяженням, для цього необхідно, щоб вам поклали на спину диск від штанги або ж наприклад, ви можете надіти рюкзак з якоюсь вагою в ньому. Новачкам, зокрема дівчатам, можна робити віджимання на колінах, поки не буде виходити виконувати рух в класичній манері.

1. Округла спина.

2. Підняття сідниць вгору.

3. Маленька амплітуда руху.

4. Занадто далека розстановка ніг одна від одної.

5. Провисання живота.

Віджимання можна виконувати абсолютно всім людям, але якщо ж у вас є якісь серйозні проблеми зі здоров'ям, то перед їх виконанням пройдіть консультацію у лікаря.