Будь краще ніж учора

Тяга однією рукою на блоці сидячи

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Кабель
Цільові м'язи: Спина

Якщо ви шукаєте нові відчуття в тренуванні спини, то тяга верхнього блоку однією рукою прекрасно для цього підходить. Основною перевагою цього руху є те, що ви можете краще скоротити найширшу, а також більш якісно її розтягнути. Зробити це двома руками у вас навряд чи вийде настільки добре. Вправа є ізольованою, тому робити її потрібно в середині або ж в кінці вашого тренування спини. Технічно така тяга не є дуже складною, але в ній потрібно віддавати перевагу не робочій вазі, а саме відчуттям, без яких вона втрачає будь-який сенс. Додавши тягу верхнього блоку однією рукою, ви зможете поліпшити ширину своєї спини, покращивши свої пропорції.

 

Техніка виконання:

1. Для початку вам потрібно підійти до верхнього блоку і поміняти рукоятку на ручку, яку ви використовуєте в кроссоверах.

2. Виставіть мінімальну вагу обтяження.

3. Сядьте на лаву і налаштуйте підколінний валик, щоб ваші стегна були щільно зафіксовані, а ноги міцно стояли на підлозі.

4. Потім візьміться однією рукою за ручку. Це ваше вихідне положення.

5. Поверніть ручку вниз, стискаючи лікоть і зводячи лопатку. Зробіть невелику паузу у нижній точці, повністю скоротіть найширшу.

6. Поверніться в початкое положення, розтягуючи спину у верхній частині амплітуди.

7. Зробіть те ж саме і для іншої найширшої.

Тяга однією рукою на блоці сидячи

У цій вправі ваше завдання орієнтуватися не на вагу, а на відчуття. Тому підбирайте максимально коректне обтяження і працюйте тільки спиною. Уникайте використання в роботу біцепса, він допоможе взяти вагу більше, але ефект від вправи істотно знизиться.

1. Ривки корпусом.

2. Сильний нахил назад.

3. Активно працює біцепс.

4. Неповна амплітуда руху.

5. Занадто велика вага.

Вправа ізольована, тому підходить всім людям, які відвідують тренажерний зал, за умови збереження техніки і використання невеликого навантаження.