Будь краще ніж учора

Тяга гантелі однією рукою стоячи в нахилі

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Гантелі
Цільові м'язи: Плечі
Допоміжні м'язи: Спина

Напевно, тяга гантелі в нахилі є одним з кращих рішень для побудови масивної спини. Ця вправа здатна стати альтернативою варіанту зі штангою, а також стати прекрасним його доповненням. Завдяки тому, що ви можете використовувати максимальну амплітуду, ви прекрасно розтягуєте м'язи спини, що позитивно позначиться на наборі маси. Важливо, що рух має безліч варіацій, ви можете змінювати кут, а також використовувати для опори лаву або ж стійку. Вправа дуже базова та важка, а тому готуватися потрібно до неї відповідно. Якщо дотримуватися всіх правил, то ви однозначно досягнете прекрасних результатів завдяки цьому руху.

 

Техніка виконання:

1. У вихідній позиції ми кладемо праве коліно на лавку і ставимо праву руку на край лави. Спину тримаємо під кутом 90 градусів. Поперек потрібно трохи прогнути. Ліву ногу потрібно відвести назад.

2. Головою дивимося вниз, шия продовження спини.

3. Фіксуємо позицію и беремо руками гантель класичним хватом.

3. За допомогою найширших м'язів спини виконуємо тягу до поясу, рухаючись ліктем вгору.

4. Затримайтеся у верхній частині амплітуди і опускайте снаряд в початкову позицію.

Тяга гантелі однією рукою стоячи в нахилі

Гантель потрібно відвести трохи назад, щоб вона не висіла паралельно підлозі. Також важливо пам'ятати, що гантель повинна спочатку знаходиться біля лави. Тягнемо силою своєї спини, а не біцепсом, як роблять багато новачків. Дуже важливо фіксувати спину, це допоможе вам уникнути травм.

1. Округлена спина.

2. Не прогнутий поперек.

3. Не скручуйтесь і не піднімайте лікоть занадто високо.

4. Не можна тягнути біцепс.

5. Дуже сильне рух корпусом, використовуючи ривок.

6. Занадто велика вага.

7. Розведення рук і недостатньо низький кут нахилу.

Ця вправа не підходить людям із травмами хребта, а також поперекового відділу. Не варто її виконувати і тим, у кого є травми м'язів плеча.