Будь краще ніж учора

Тяга Т-грифа з опорою

Рівень складності: Очень тяжелая
Тип вправи: На силу
Інвентар: Т-гриф
Цільові м'язи: Спина

У старій школі бодібілдингу був дуже популярний такий тренажер, як T-гриф, який на ряду з тягою штанги в нахилі професіонали вважали кращою вправою для маси спини. Насправді це так, ця вправа однозначно здатна пробити вашу спину на зростання. Ми ж розглянемо трохи більш спрощений варіант руху з опорою, який дозволяє працювати без занадто великого навантаження в поперековому відділі. Принцип руху дуже схожий, але звичайно вправа не настільки важка і базова, щоб зрівнятися з тягою штанги або гантелі, але все ж має свої очевидні переваги для побудови дуже якісного рельєфу і деталізації спини.

 

Техніка виконання:

1. Для початку вам необхідно навантажити Т-гриф потрібною кількістю ваги і відрегулювати його висоту таким чином, щоб ваш живіт щільно лягав на спеціальну опору.

2. Лягайте на опору тренажера і візьміть рукоятки Т-грифа долонями вниз. Підніміть гриф зі стійки. Це ваша стартова позиція.

3. Повільно потягніть Т-гриф до себе зробивши видих, максимально скоротивши м'язи спини у верхній точці, зводячи лопатки і затримавшись на секунду.

4. Плавно поверніться у вихідне положення, розтягнувши найширші в нижній точці.

5. Виконайте потрібну кількість повторів.

Тяга Т-грифа з опорою

Намагайтеся тягнути Т-гриф виключно силою ваших найширших, не підключаючи в роботу біцепс. Для цього постарайтеся тягнути більше ліктями, також важливо пам'ятати, що опора не повинна сильно тиснути вам в живіт і викликати відчуття дискомфорту. Також пам'ятайте про рівний корпус.

1. Тяга за рахунок біцепсів, а не м'язів спини.

2. Неправильне розміщення тулуба на опорі.

3. Округлення спини.

Цей рух підходить практично всім відвідувачам залу, але якщо ж у вас є якісь проблеми зі здоров'ям, то перед його виконанням пройдіть консультацію у лікаря.