Будь краще ніж учора

Стрибки з високо піднятими колінами

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Tільки тіло
Цільові м'язи: Сідниці
Допоміжні м'язи: Стегна

Класичний стрибок на місці є дуже корисним і ефективним варіантом тренування своїх вибухових якостей. Ще на уроках фізкультури цей рух міг виконати кожен з нас і відчути наскільки він потужний. У даній варіації стрибка не знадобиться ніяких хитрощів і тонкощів, якщо ви все правильно виконаєте, ви зможете гарантовано збільшити свій стрибок. Рух принесе особливу користь спортсменам командних видів спорту, де висота стрибка найчастіше прямо залежить від результативності. Головне в подібних стрибках викладатися по максимуму в кожному повторі.

 

Техніка виконання:

1. Зігніть коліна в стартовій позиції, руки тримайте на рівні грудей, лікті повинні бути трохи зігнутими.

2. Здійсніть неглибокий присед і різким рухом, відштовхуючись від землі шкарпетками підстрибніть до верху, намагаючись торкнуться колінами своїх долонь. Стрибайте, як можна вище, наскільки це можливо. Спину тримаєте прямій.

3. Приземляйтеся м'яко на підлогу.

4. Як тільки ви торкнулися підлоги виконайте присідання.

5. Повторіть рух задану кількість разів або часу.

Стрибки з високо піднятими колінами

Використовуйте цей рух, як розминку перед силовим тренуванням, він добре допоможе вам прогріти тіло і підготувати серцево-судинну систему до роботи. Якщо ви освоїте цей варіант стрибка досить добре, вам можна ускладнити завдання і почати використовувати стрибки на платформу.

1. Занадто низький присід.

2. Недостатньо високо підняті коліна.

3. Округлена спина.

4. Занадто тверде приземлення.

5. Недостатнє зусилля ногами в нижній точці.

Подібні стрибки не рекомендуються людям з травмами колінних суглобів, а також розтягненнями і пошкодженнями задньої поверхні стегна.