Будь краще ніж учора

Стрибки на скакалці

Рівень складності: Середній
Тип вправи: Спалювання жиру
Інвентар: Tільки тіло
Цільові м'язи: Ноги

Стрибки на скакалці можна назвати одним з найефективніших видів кардионавантаження. За допомогою цієї вправи вам вдасться дуже добре запустити в організмі всі процеси, відповідальні за спалення жирів.

Техніка виконання:

1. Для початку зафіксуйте своє тіло в початковому положенні. Спина повинна бути прямою, ноги поставте поруч один з одним, а лікті потрібно зігнути таким чином, при якому кисті будуть перебувати на рівні ваших стегон.

2. Намагайтеся тримати руки нерухомими, обертаючи скакалку виключно завдяки зусиллям зап'ясть.

3. Руки тримайте ближче до корпусу і не робіть надто широку амплітуду руху.

Існує п'ять варіацій цього руху:

1. В одиночних стрибках починайте в повільному темпі виконувати обертання скакалки, стрибаючи з відштовхуванням від ніг. Коли ви опускаєтеся на землю, то коліна повинні бути трохи зігнутими.

2. Також можна стрибати, виконуючи зміну ніг, чергуючи їх, тим самим імітуючи пробіжку на одному місці.

3. У подвійних стрибках потрібно при кожному оберті скакалки зробити 2 підстрибування.

4. У стрибках через сторони стрибайте в лівий і правий боки по черзі.

5. Можна виконувати цей рух, стрибаючи спочатку назад, а потім вперед, і так по черзі.

Стрибки на скакалці

Даним видом руху можна починати або ж завершувати ваше силове тренування, використовуючи його в якості розминки або ж, як кардіо після фізичного навантаження. Темп виконання теж повинен бути помірним, якщо ви тільки починаєте використовувати цю вправу в своєму тренувальному арсеналі.

На початковому рівні не варто робити занадто високі стрибки, також не можна допускати згинання тулуба, він повиннен бути строго рівним.

Стрибки зі скакалкою підходять людям з різним рівнем фізичної підготовки, проте, якщо у вас є травми колінного суглоба, підколінного сухожилля, а також є проблеми з гомілкостопом до їх виконання потрібно поставитися дуже акуратно. Також людям із проблемами серцево-судинної системи ця вправа також не підходить.