Будь краще ніж учора

Біг підтюпцем (джоґінґ) на біговій доріжці

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: Кардіо
Інвентар: Бігова доріжка
Цільові м'язи: Квадрицепси

Мабуть, бігова доріжка є найбільш популярним місцем у спортзалі. Дуже багато людей годинами бігають на ній для того, щоб скинути зайві кілограми. Однак, далеко не всі вміють правильно користуватися механізмом цього прекрасного виду бігу. Що робити на біговій доріжці і як не допустити помилок? Насправді все досить просто і якщо ви хочете познайомитися з таким варіантом, як біг підтюпцем, то обов'язково прочитайте матеріал далі.

Техніка виконання:

1. Підійдіть і встаньте на бігову доріжку перед її запуском. Більшість доріжок в залах мають своє ручне налаштування, або ж ви можете самі вибрати програму для запуску.

2. Як правило, ви можете ввести свою вагу і вік в спеціальних налаштуваннях доріжки, щоб оцінити кількість спалених калорій під час тренування.

3. Висота доріжки може бути також змінена, щоб ви змінили тип кардионагрузки.
4. Дотримуйтесь правильної пози під час бігу і намагайтеся триматися за рукоятки тільки, коли це необхідно, наприклад, при знятті або перевірці частоти серцевих скорочень.

5. Спина на доріжці завжди повинна бути рівною, яким б не був її кут.

6. Після закінчення бігу не забудьте знизити поступово темп до повної зупинки бігової доріжки.

7. Сходити з доріжки можна, коли вона повністю зупиниться.

Біг підтюпцем (джоґінґ) на біговій доріжці

Біжіть в темпі 120-140 серцевих ударів в хвилину. Намагайтеся міняти поступово темп, так як тіло адаптується до навантаження і серцевий ритм може опуститься нижче потрібних показників і тоді процеси жиросжигания зупиняться.

Бігові доріжки пропонують додаткові зручності в порівнянні з вуличним бігом, різні переваги для серцево-судинної системи і зазвичай надають на неї менший вплив, ніж біг в такому ж темпі на вулиці.

70-ти кілограмовий чоловік спалює майже 250 калорій під час бігу підтюпцем протягом 30 хвилин.

Не можна бігти занадто швидко, адже це може бути небезпечно. Також бажано не виходити за межі пульсової зони в 140-150 ударів в хвилину. Не допускайте сбивання дихання.

Біг на доріжці не можна виконувати людям із ураженням опорно-рухового апарату. Людям з проблемами серцево-судинної системи і тиском можна бігти лише по спеціально схваленій лікарями програмі.