Будь краще ніж учора

V-подібні підйоми тулуба

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Tільки тіло
Цільові м'язи: Прес

У фітнесі існує маса вправ на м'язи преса зі своєю вагою. Багато різних скручувань і їх варіацій. Ми ж розглянемо варіант, при якому ваше тіло згинається в V-подібному положенні. Вправу не можна назвати простою, так як тут ви виконуєте дві фази руху одночасно і навантажуєте нижню і верхню частини абдомінальних м'язів, що буде пропорційно розвивати ваш прес. Цю вправу можна ставити першою для вашого тренування преса, і ви отримаєте дуже хороші результати.

 

Техніка виконання:

1. Лягайте на підлогу, а ноги випрямити, стопи повинні знаходиться поруч один з одним.

2. Покладіть руки за головою біля вух.

3. Намагайтеся відірвати корпус і ноги від паркету в одночасному порядку.

4. Утримуйте баланс за допомогою м'язів тазу, руки повинні бути витягнутими перед собою. У фінальній точці амплітуди ви повинні ними доторкнуться до щиколоток.

5. Стисніть м'язи преса в цьому положенні.

6. Потім повертайтеся в початковий стан, виконавши рух в зворотному порядку трохи повільніше, ніж перед цим.

7. Зробіть максимально можливу кількість повторів.

V-подібні підйоми тулуба

Ноги необхідно підняти під кутом близько 40 градусів від підлоги, а ваші руки повинні бути паралельні ногам. Цей рух потрібно виконувати максимально підконтрольно, вам необхідно доводити прес до нестерпного відчуття болю і лише тоді припинити виконувати вправу. Якщо вам важко, ви можете скоротити амплітуду руху, до тих пір, поки не зможете виконувати його максимально вірно.

1. Не можна розгойдуватися корпусом.

2. Не заводьте руки занадто далеко.

3. Торкайтесь щиколоток, якщо ви можете це зробити.

V-подібні скручування лежачи є потенційно небезпечним рухом для людей з паховими і черевними грижами, а також проблемами з поперековим відділом.