Будь краще ніж учора

Розведення гантелей на похилій лаві

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Цільові м'язи: Грудні м'язи

Якщо ваше завдання максимально розтягнути пекторальні м'язи, то розведення гантелей на лавці з нахилом вгору просто ідеальний для вас рух. Дану вправу дуже часто використовували в своєму арсеналі зірки бодібілдингу 70-х років. Вважається, що кращого руху для внутрішньої частини грудних просто не існує.

 

Техніка виконання:

1. Для початку вам потрібно взяти гантелі, які підходять вам по силовим показниками. Потім сідаєте на лаву.

2. Опускайтеся вниз на спинку лавки, торкаючись її потилицею. Ноги потрібно розставити по ширше, і міцно впертися в паркет. Також обов'язково переконайтесь, що лопатковий відділ, таз і спина притиснуті до лавки. Розправте грудні і дивіться вгору.

3. Піднімайте гантелі так, щоб кут становив 90 градусів по відношенню до паркету. Долоні дивляться один на одного, зігніть трохи лікті і зафіксуйте це положення протягом усього руху.

4. Зробіть вдих і почніть розводити снаряди, використовуючи для цього тільки рух в ліктях.

5. Максимально розтягніть грудні м'язи, поки гантелі не опиняться на рівні кута лавки.

6. Здійсніть видих і поверніться у вихідне положення, але не допускайте торкання гантелей у верхній точці.

Розведення гантелей на похилій лаві

У цьому русі вага снаряда повинна бути в два рази менше, ніж ви використовуєте в жимі гантелей, в іншому випадку ви не зможете правильно виконувати вправу.

Не можна сильно згинати руки, також потрібно пам'ятати, що лікті повинні дивитися в паркет. Також у верхній частині амплітуди не відбивайте гантелі, що знизить навантаження з грудних м'язів.

Не рекомендується робити цей рух при травмах біцепса і м'язів плеча. Також дуже акуратно варто його виконувати людям з розтягненнями і ушкодженнями грудних м'язів.