Будь краще ніж учора

Підйом гантелей на біцепс (на похилій лаві)

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Гантелі
Цільові м'язи: Біцепс

Підйом гантелей на біцепс на похилій лаві дуже багато спортсменів вважають найбільш ефективним рухом для цього м'яза. Справа в тому, що в цій вправі присутнє чудове розтягнення в нижній точці, що дає можливість повністю пропрацювати кожне волокно біцепса. Для маси біцепса цей рух багатьма ставиться в один ряд з згинаннями штанги стоячи. Вкрай важливо зберігати напругу м'яза протягом усього підходу, і ви відчуєте божевільне наповнення рук. Цю вправу потрібно ставити першою або другою за рахунком на вашому тренуванні двоголового м'яза плеча. Також потрібно пам'ятати, що велика вага в цьому русі не показник, головне розтягувати м'яз і працювати в повній амплітуді.

 

Техніка виконання:

1. Для початку вам потрібно вибрати гантелі, які підходять вам за своєю вагою.

2. Потім присядьте на похилу лавку, установлену під градусом близько 60. Лікті необхідно тримати близько до тулуба. Хват класичний, долоні дивляться вгору. Це ваше стартове положення.

3. Потім по черзі згинайте руки. У верхній точці максимально стисніть біцепс, повністю скоротивши його.

4. Потім опускайте повільно гантелі і максимально розтягніть свій біцепс. Не забувайте правильно дихати під час підходу.

5. Намагайтеся доводити свій біцепс до сильного відчуття горіння.

Підйом гантелей на біцепс (на похилій лаві)

У цій вправі потрібно постійно тримати свій біцепс в напрузі, що дозволить домогтися дуже гарного наповнення його кров'ю. У підйомах на біцепс на похилій лаві також можна використовувати супінацію, провертаючи кисть всередину, що дозволить вашому біцепсу скоротитися ще краще.

1. Занадто велика вага.

2. Коротка амплітуда руху.

3. Дуже швидке виконання руху.

Дана вправа не підходить людям, у яких є травми біцепса, так як воно сильно розтягує його в нижній точці, що може привести до рецидиву. Як варіант, вы можете працювати на лаві з більш високим нахилом.