Будь краще ніж учора

Віджимання стоячи на руках

Рівень складності: Очень тяжелая
Тип вправи: На силу
Інвентар: Tільки тіло
Цільові м'язи: Плечі

За допомогою віджимань стоячи на руках ви можете побудувати вражаючий плечовий пояс! Цей рух є багатофункціональним і змусить працювати практично всі групи м'язів, але левова частка припаде саме на ваші дельтовидні.

Техніка виконання:

1. Для початку вам потрібно встати на руки, зафіксувавши ноги під стіною. Руки необхідно розставити трохи далі ширини ваших плечей, а самі долоні повинні знаходиться приблизно в 15 сантиметрах від стінки. Ноги повинні бути суто прямими і витягнутими до верху. Сідниці і корпус до стіни притискати не можна. Дивитися потрібно прямо.

2. Потім необхідно в повільному і підконтрольному темпі проводити віджимання, до тих пір поки ви головою не наблизитися до паркету, при цьому головою його торкатися не варто. Найважчою буде нижня амплітуда.

3. Потім вам необхідно розігнути руки і повернуться в стартову позицію. Повторіть вправу задану кількість повторень.

Віджимання стоячи на руках

Якщо ви новачок, то дана вправа для вас може виявитися занадто важкою, а тому пробуйте його виконувати тільки у верхній амплітуді або почекайте доки  ваш рівень підготовки буде відповідати.

Ні в якому разі не можна торкатися головою нижньої поверхні, так як ця вправа може бути небезпечною при такому варіанті виконання.

Віджимання стоячи на руках є вправою для більш просунутих атлетів, так як в ній досить просто травмуватись. Вона категорично не підходить людям з проблемним артеріальним тиском, так як ви знаходитесь в положенні головою вниз, а також тим, хто має травми ліктьового і плечового суглобів.