Будь краще ніж учора

Нахили вперед зі штангою (Добрий ранок)

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Штанга
Цільові м'язи: Стегна

Виконуючи таку вправу, як нахили зі штангою можна дуже добре зміцнити поперек, а також навантажити сідниці і біцепс стегна. У залах цей рух називають "good morning", тобто доброго ранку. Якщо ви включите дану вправу в свою тренувальну сесію, то гарантовано поліпшите поставу, збільшите силові показники в важких базових рухах, а також відточите свої сідничні, розділяючи їх зі стегном. Дівчата можуть полюбити цю вправу за те, що вона не навантажує чотириглавий м'яз і працює винятково над задньою групою м'язів ніг.

 

Техніка виконання:

1. Для початку вам потрібно розставити ноги на рівні плечей і взятися за штангу. Гриф покладіть на трапеції, стійте прямо, напружте м'язи спини, прогнув поперек в природному положенні. Спина і поперек будуть в напрузі весь підхід.

2. Розправивши плечі, трохи зігніть ноги в колінах. Робити цей рух з прямими ногами можна лише підготовленим спортсменам, які мають прекрасну розтяжку в задній частині стегна.

3. Зафіксувавши спину в правильному положенні, підконтрольне нахиляйте корпус вперед, поки не досягнете паралельного до підлоги положення. Рухайтеся тільки за рахунок відведення таза назад.

4. З паралельного положення повертайтеся в початкове, використовуючи силу сідниць і задньої поверхні стегна.

5. Виконайте рух необхідну кількість повторів.

Нахили вперед зі штангою (Добрий ранок)

Рух можна робити в положенні сидячи, в такому варіанті беруть участь виключно розгиначі спини. Ця вправа допоможе поліпшити поставу і укріпити м'язовий корсет. Пам'ятайте, що низько нахилятися можна тільки за наявності хорошої розтяжки, в іншому випадку ви можете отримати травму.

1. Виконання руху при проблемах з попереком.

2. Округлена спина.

3. Дуже низький нахил без належної підготовки.

4. Занадто швидкий ривок у вихідну позицію.

5. Дуже велика вага.

Нахили вперед зі штангою дуже небезпечний рух для людей з травмами хребта, шийного і поперекового відділів спини, а також вправа не рекомендується при будь-яких видах грижі.