Будь краще ніж учора

Стрибки на ящик

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Ящик (куб)
Цільові м'язи: Ноги
Допоміжні м'язи: Сідниці
Допоміжні м'язи: Стегна

За допомогою стрибків на ящик ви зможете натренувати вибухові зусилля, які допоможуть вам при важких тягових рухах і збільшать витривалість при кардиотренуваннях. Вправа різка, тому її варто виконувати, будучи максимально розігрітим. За допомогою стрибків багато спортсменів з командних видів дуже здорово тренують висоту свого стрибка і показники швидкості. Додавши цей рух в кінець своєї тренувальної сесії, ви зможете помітити результати вже через мінімальний час.

 

Техніка вправи:

1. Рух має чотири нескладні етапи. Для початку вам потрібно виконати присідання, поки стегна не будуть знаходиться в паралелі до паркету. Руки заведіть назад, це допоможе стрибку.

2. Стрибати потрібно в вибуховій манері, вам необхідно виконати потужний мах руками, а згинати ноги заново потрібно лише після того, коли вони повністю будуть прямими.

3. Потім потрібно м'яко приземлитися, йдучи в присідання, використовуючи той же принцип, що в і в початковій стадії.

4. У кінцевій фазі потрібно випрямитись і зробити крок назад.

6. Потім потрібно зробити невелику перерву і повторити стрибок.

Стрибки на ящик

Ви можете поєднувати це рух з іншими вправами, різними жимами і тягами. Дуже важливо м'яко приземлятися, це вбереже вас від травми. Досить відпочивайте між стрибками, так як в стрибках, як і після будь-якої вправи потрібно відновлювати сили.

1. Занадто низький присід.

2. Недостатній час відпочинку і поспіх.

3. Занадто висока платформа для стрибка.

4. Зістрибування з ящика.

5. Не розігріті суглоби і зв'язки.

Стрибки на ящик не рекомендуються людям з травмами опорно-рухової системи (проблеми із гомілкостопом, колінними та кульшовими суглобами, ураженнями хребта).