Будь краще ніж учора

Тяга в блоці до обличчя

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Кабель
Цільові м'язи: Плечі

Задня дельта є найбільш вразливим місцем серед усіх трьох пучків плеча. Справа в тому, що її дуже складно відчути новачкам і працює вона в звичайному житті вкрай мало. Розкачати задню дельту дуже складно, але реально. Для цього потрібно бути завжди в повній концентрації і намагатися доводити м'язи до відчуття печіння. Терпіти біль і ментально бути єдиним цілим з м'язами здатні далеко не всі, тому тренування заднього пучка у багатьох носить абсолютно даремний характер. Зараз ми розглянемо з одного боку простий, а з і іншого дуже тонкий рух, який називається тяга в блоці до обличчя. Вам знадобиться лише верхній блок і мотузкова рукоятка. Розучивши цю вправу, ви зможете по-особливому відчути роботу заднього пучка.

 

Техніка виконання:

1. Виберіть потрібну вагу на верхньому блоці і встаньте перед тренажером. Якщо рукоятку можна виставити на рівні плечей, то постарайтеся її туди опустити на блоковому пристрої.

2. Візьміть канатну мотузку і прикріпіть до верхнього блоку.

3. Відійдіть на відстань півтора метра від блоку і візьміться за рукоятку хватом зверху.

4. Плечі повинні бути паралельні підлозі. Потім потягніть рукоятку до обличчя, використовуючи для цього виключно лікті. Стежте за тим, щоб ваші лікті були вище передпліч.

5. Дійшовши рукояткою до рівня обличчя, стисніть задню дельту на секунду. Тримайте корпус рівним протягом всього підходу.

6. Поверніться у початковий стан, розтягуючи плече.

7. Віконайте необхідну кількість повторень, доходячи до відчуття легкого болю в задній частині плеча.

Тяга в блоці до обличчя

Ця вправа також задіює і середню частину плеча, тому прекрасно підходить для завершення вашого тренування дельт. В даному русі все потрібно виконувати виключно за рахунок роботи ліктів.

1. Тяга біцепсом, а не ліктями.

2. Занадто велика вага.

3. Ривки корпусом.

Цей рух прекрасно підходить всім, навіть людям з травмами плеча, головне не брати занадто велику вагу і працювати цільовою групою м'язів.