Будь краще ніж учора

Скручування на фітболі

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Фітбол
Цільові м'язи: Прес

Скручування на фітболі це дуже цікавий і ефективний рух для тренування преса. У ньому можна ідеально відчути кожну його частину. Ця вправа виступає альтернативою класичним скручуванням на підлозі. Переваги фітболу в тому, що вашій спині і попереку надана м'яка опора, проте потрібно пам'ятати, що в цьому русі ніяк не обійтися без дотримання балансу. Головне це постаратися сконцентруватися на роботі м'язової групі. Скручування на фітболі можна як на початку, так і в кінці вашого тренування на прес.

 

Техніка виконання:

1. Лягайте на фітбол і покладіть ноги на підлогу, розвівши їх по сторонам. Ноги повинні бути зігнуті в колінах і щільно притиснуті до землі. Руки покладіть за голову. Це ваше стартове положення.

2. Скрутіть корпус, округляючи спину і скорочуючи м'язи живота поки не відчуєте максимальне стиснення м'язів черевного преса. Затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд.

3. На видиху поверніться у стартовий положення, максимально розтягуючи прес і трохи втягуючи живіт в себе. Це дозволить зробити рух більш ефективним.

4. Виконайте вправу до максимального горіння в м'язах преса, це допоможе прокачати всі частини преса.

Скручування на фітболі

Вправа проста, підходить і новачкам, але в ній потрібно тримати баланс тіла, поки ви не навчитеся це робити, ви не зможете якісно відчути м'язи преса. Намагайтеся робити близько 20 повторів мінімум, щоб під кінець руху ви відчули сильне закислення м'язів.

1. Дисбаланс тіла.

2. Неповна амплітуда.

3. Розгойдування на фітболі.

Ця вправа не має протипоказань, однак її варто виконувати максимально обережно людям з пошкодженнями в черевній порожнині.