Будь краще ніж учора

Присідання з підйомом гантелей

Рівень складності: Середній
Тип вправи: На силу
Інвентар: Гантелі
Цільові м'язи: Плечі

Якби ви могли використовувати тільки одну вправу, щоб спалювати жир і бути в формі, щоб це була за вправа?

Існують десятки відмінних варіантів, але ось наш фаворит - це присідання з підйомом гантелей. Ця вправа на все тіло сприяє спалюванню калорій і зростанню вашої сили, при цьому націлюючись на стегна, сідниці, плечі і трицепси.

Техніка виконання:

  1. Візьміть пару гантелей і тримайте їх трохи вище плечей. Ноги на ширині плечей. Це ваше вихідне положення.
  2. Потім опустіться в присідання, згинаючи коліна і опускаючи стегна до тих пір, поки вони не будуть, принаймні, паралельними підлозі (можна опуститися в глибоке присідання).
  3. Потім піднімайте себе в початкове положення, одночасно виштовхуючи гантелі прямо вгору над головою. Руки і ноги повинні бути прямими в кінцевій позиції. Ви виконали одне повторення.
  4. Коли почнете наступне повторення, поверніть гантелі на плечі.

Присідання з підйомом гантелей

Цю вправу обов'язково потрібно включати в своє кругове тренування для спалювання жирів. У даному русі вам не потрібна велика вага, так як його суть поліпшити вашу функціональну підготовку і допомогти спалити, як можна більше калорій. Також присідання з підйомом гантелей можна робити в кінці тренування ніг або плечей, що урізноманітнює вашу програму. Потрібно пам'ятати, що рух потрібно виконувати мінімум 30 секунд з інтервалами відпочинку між підходами від 30 секунд до 1 хвилини.

1. Завалювання корпусу вперед.

2. Виведення колін за лінію стоп.

3. Занадто велика вага гантелей.

4. Дуже швидке виконання руху.

5. Відсутність правильного дихання.

6. Не випрямлені руки у верхній точці.

7. Недостатньо глибокий присід.

Присідання з підйомом гантелей не підходить новачкам, а також людям з травмами колінного і плечового суглобів, задньої поверхні стегна, хребта, шиї і попереку. Вправа може бути призначена в профілактичних цілях, але з мінімальним обтяженням або ж тільки з вагою тіла.