Будь краще ніж учора

Підйом на платформу з гантелями

Рівень складності: Середній
Тип вправи: На силу
Цільові м'язи: Квадрицепси

У бодібілдингу існує дуже багато вправ для ніг. Зараз ми розглянемо досить рідкісну, але дуже ефективну вправу. Підйом на платформу злегка недооцінений в сучасних залах, але виконуючи цей рух? ви можете отримати цілий ряд важливих переваг. Даний рух може поліпшити симетрію ніг, форму сідничних, підтягнути задню поверхню стегна, зміцнити колінну область, розвинути загальний баланс, зробити ваші ноги сильніше і могутніше, збільшити результати в класичних присіданнях і становій тязі. Також підйоми знімають навантаження зі спини і допоможуть вам швидше бігти і сформувати високий стрибок.

 

Техніка виконання:

1. На початку вам потрібно взяти кожною рукою гантель і встати прямо, поставивши одну з ніг на платформу. Колінний суглоб повинен бути під прямим кутом.

2. Прес тримайте напруженим, дивіться перед собою.

3. Зробіть вдих і потім, перемістивши вагу тіла на опорну ногу зайдіть на платформу, впираючись п'ятою.

4. Покладіть одну ногу до іншої і встаньте повністю на платформу.

5. Потім зійдіть ногою з платформи і поверніться у вихідне положення.

6. Зробіть рух потрібну кількість разів.

Підйом на платформу з гантелями

Ви можете використовувати не тільки платформу, але і лаву. Також можна виконувати цей рух зі штангою на спині і на грудях, є ще боковий варіант підйому і перехресний. Підберіть адекватну вагу, з якою ви виконаєте потрібну кількість повторів. Заходьте на лаву за допомогою опорної ноги. Платформа повинна бути такої висоти, при якій колінний суглоб становитиме 90 градусів. Можете сходити з лави двома ногами або ж робити це по черзі. Сходити з платформи можете, використовуючи опорну і вільну ногу.

1. Нахил корпусу вперед.

2. Відштовхування за рахунок ноги, яка знаходиться на платформі.

3. Вихід колін за рівень носків.

4. Неправильний кут колінного суглоба.

5. Занадто висока платформа.

Ця вправа не кращий варіант для людей з травмами задньої поверхні стегна, а також для тих, у кого є проблеми зі зв'язками і суглобами колін.