Будь краще ніж учора

Жим на брусах

Рівень складності: Середній
Тип вправи: На силу
Інвентар: Бруси
Цільові м'язи: Грудні м'язи

Жим на брусах просто шикарна вправа для м'язів грудей і тріцепса. Якщо ви хочете збудувати вражаючий м'язовий каркас верхньої частини тіла, то ця вправа вам підходить. Бруси дуже доступний вид навантаження, а тому займатися на них можна і без тренажерного залу. Якщо ви почнете робити цю вправу, то відчуєте наскільки багато м'язів включається в роботу, що в свою чергу тягне за собою прекрасне зростання. Головне в цьому русі правильна техніка в залежності від того, які м'язові групи ви хочете пропрацювати. Є два варіанти віджимань, на груди і на тріцепс.

 

Техніка виконання:

1. Для початку вам потрібно застрибнути на тренажер, трохи розгорнувши лікті, так, щоб вони дивилися по сторонам, корпус необхідно нахилити вперед десь до 30 градусів.

2. Зробіть вдих і опустіть тулуб до низу і при цьому намагайтеся розводити лікті по сторонах. Однак не потрібно це робити надмірно. Потім в нижній фазі добре розтягніть нижню частину грудних, поки лікті не будуть під кутом 90 градусів.

3. Здійсніть видих і максимально сильно стисніть груди і поверніться у стартову позицію. Вгорі намагайтеся звести грудні і затриматися в такому положенні на секунду.

Жим на брусах

Цю вправу можна виконувати з акцентом на тріцепс. Для цього вам потрібно притиснути лікті до себе, і доходити до тих же 90 градусів в нижній точці, а потім видавити себе вгору силою ваших тріцепсів. У верхній частині амплітуди намагайтеся повністю не випрямляти лікті, це знімає навантаження з триголового м'яза плеча.

1. Коротка амплітуда.

2. Занадто сильне завалювання корпусом вперед.

3. Використання інерції.

4. Відсутність паузи у верхній точці.

Ця вправа несе високе навантаження на зв'язки плеча, тому якщо ви маєте проблеми з плечовими суглобами, ліктями або зап'ястями, краще не робіть віджимання, поки ви повністю не відновитеся.