Будь краще ніж учора

Стрибок з опори

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Платформа
Цільові м'язи: Квадрицепси

За допомогою стрибків у глибину ви зможете дуже добре додати в своєму стрибку. Даний рух чудово підходить для атлетів, чиїм завданням є максимально підвищити вибухові показники. Безліч спортсменів використовує подібну вправу в своєму арсеналі. Також стрибки в глибину добре підходять початківцям, адже застрибування на платформу - це більш ускладнений варіант. Не можна не відзначити, що в даному русі активну участь бере задня поверхня стегна, тому можете зробити дані стрибки після тренування цієї м'язової групи.

Техніка виконання:

1. Для початку вам потрібно знайти платформу достатньою височини, але підходить висота і 30-40 см. Зайдіть на платформу.

2. Виконайте стрибок з платформи на паркет, а потім ви повинні відскочити від нього, як можна вгору, мінімально затримуючись. Уявіть, що ваші ноги - це пружини.

3. Коли стопи стикаються з паркетом, руки потрібно відвести назад і підготувати їх до маху, а коли ви відскакуєте від землі, то махніть руками вгору.

4. Виконайте задану кількість стрибків.

Стрибок з опори

За допомогою цієї вправи ви зможете розвинути вибухові якості, так як, коли ви падаєте з платформи вага вашого тіла, істотно зростає. Відскок відбувається з великою вагою вашого тіла в нижній фазі руху, де відбувається головна його частина. Якщо у вас немає додаткових обважнення для стрибків, це вправа чудово замінить всі інші варіанти. Однак, не потрібно робити цей рух занадто часто, також не рекомендується його виконувати при травмах хребта і ніг. Пам'ятайте, що на підлозі потрібно затримуватися зовсім недовго, вам потрібно пружинити ногами.

1. Не потрібно прилипати до паркету, коли ви відскакуєте.

2. Не можна приземлятися на п'яти, робити це потрібно виключно за допомогою носків.

Подібні стрибки не рекомендуються людям з травмами колінних суглобів, а також розтягненнями і пошкодженнями задньої поверхні стегна.