Будь краще ніж учора

Зворотні скручування на похилій лаві

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Похила лава
Цільові м'язи: Прес

У бодібілдингу можна зустріти дуже велику кількість вправ на прес, кожна з яких опрацьовує ту чи іншу частину преса більшою мірою. Зворотні скручування на похилій лаві дуже складний, але прекрасний рух для тренування нижньої частини вашого преса. Нижній прес у багатьох людей є найбільш проблематичним місцем, тому йому потрібно приділяти належну увагу. Звичайно, без дієти ви не зможете насолодитися видом ваших кубиків сповна, але наростити м'язи можна завжди, а якщо ще й правильно харчуватися, то результати будуть вражаючими. Подібну варіацію скручувань ми б рекомендували ставити на перше або друге місце в списку вправ у тренуванні преса, з огляду на те, що вона досить непроста і деяким новачкам з неї починати буде занадто рано.

 

Техніка виконання:

1. Підійдіть до похилій лаві і ляжте на неї, але головою вгору, а не вниз, взявшись за її верх, тобто за валики для закріплення ніг. Ноги тримайте паралельними підлозі. Це ваша стартова позиція.

2. Зробіть видих і виконайте скручування, піднявши ноги до грудей і максимально скоротивши м'язи преса у верхній точці. Зробіть секундну паузу.

3. Потім повільно поверніться у вихідне положення, максимально відчувши розтягнення в нижній частині вашого преса.

4. Виконайте ту кількість повторень, після якого ви відчуєте дуже сильне відчуття горіння в м'язах преса.

 

Зворотні скручування на похилій лаві

У цій вправі дуже важливо не поспішати і робити все підконтрольно, доводячи м'язи до максимальної забивання. В даному русі можна використовувати обтяжувачі для ніг, щоб ускладнити вправу.

1. Коротка амплітуда руху.

2. Використання інерції.

3. Недостатня фіксація корпусу.

Дану вправа не варто виконувати людям з паховими і черевними грижами, а також тим, у кого є проблеми з поперековим відділом спини.