Будь краще ніж учора

Тяга верхнього блоку до грудей

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Цільові м'язи: Спина

Тяга на верхньому блоці є ідеальною заміною підтягуванням. Якщо вам важко підтягнутись, то цей рух прекрасно допоможе опрацювати м'язи спини, при цьому більш ізольовано в них потрапити. У цій вправі можна експериментувати з хватом, що трохи змінить принцип роботи ваших м'язів спини. Ця вправа відмінно підходить для середини тренування спини і ж для початку, щоб максимально розігріти м'язів до роботи. Багато бодібілдерів впевнені, що робота на верхньому блоці дозволяє максимально розширити спину і створити такий бажаний V-подібний вид. Звичайно, одного цього руху буде недостатньо для досягнення цієї мети, але за допомогою тяги блоку до грудей ви істотно наблизитися до бажаного результату.

 

Техніка виконання:

1. Для початку вам потрібно підійти до верхнього блоку і вибрати необхідну вагу, починати краще з мінімального.

2. Сядьте на сидіння і налаштуйте підколінний валик таким чином, щоб ваші стегна були щільно зафіксовані, а ноги міцно стояли на паркеті.

3. Візьміться за рукоятку тренажера. Для широкого хвата, ваші руки потрібно розташувати трохи далі рівня плечей. Для середнього захвату руки слід розмістити на відстані рівному плечам і для вузького хвата меншій, ніж ширина ваших плечей.

4. Злегка відхиліть тулуб назад приблизно на 25 градусів. Це буде Ваше стартове положення.

5. Повільно потягніть рукоятку до рівня грудної клітини, тримайте лікті на всі боки, скорочуючи найширші і роблячи паузу в нижній точці.

6. Поверніться в стартове положення і максимально розтягніть найширші у верхній фазі амплітуди.

7. Повторіть дану вправу необхідне число повторів.

Тяга верхнього блоку до грудей

Якщо ви відчуваєте роботу кистей і передплічь в даній вправі занадто сильно, то ви можете взяти кистьові лямки. Потрібно пам'ятати, що тягнути потрібно силою найширших, але ніяк не біцепсом.

1. Сильне відхилення назад.

2. Використання ривків і інерції.

3. Робота біцепсом.

4. Недостатня фіксація ніг.

5. Вихід корпусом вперед у верхній точці.

Ця вправа підходить практично всім, так як ізолює роботу на м'язах спини, якщо у вас є серйозні проблеми з хребтом, то перед виконанням цього руху пройдіть консультацію у лікаря.