Будь краще ніж учора

Прокручування рук, утримуючи бодібар

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: Гнучкість
Інвентар: Бодибар
Цільові м'язи: Грудні м'язи

Грудні м'язи, як і всі м'язові групи обов'язково потрібно розтягувати після тренування. Для цього у світі бодібілдингу винайшли таку річ, як бодібар, який допомагає непогано розтягнути і зміцнювати м'язи. Грудна фасція дуже добре тягнеться, а тому тільки досягнувши максимального її розтягування ви звільните місце для росту ваших грудних. Прокручування рук, утримуючи бодібар дуже проста, але в той же час хороша вправа, яка максимально розтягне ваші пекторальні після заняття.

 

Техніка виконання:

1. Візьміть бодібар в руки на відстані більше, ніж ширина плечей, відчувши початкове розтягнення у грудних м'язах. Руки при цьому трохи зігнуті в ліктях.

2. Повільно піднімайте бодібар вгору, а потім розмістіть його за головою, повністю розтягнувши грудну клітку, включаючи верхній її відділ. Затримайтеся трохи у цьому положенні.

3. Повторіть вправу необхідну кількість разів.

Прокручування рук, утримуючи бодібар

Намагайтеся тримати грудні в напрузі протягом усього руху, не робіть прокручування швидко, так як не зможете піймати під час руху роботу грудних м'язів.

1. Занадто швидке виконання вправи.

2. Розгойдування тілом.

3. Недостатньо широкий хват.

Подібний рух не рекомендується людям з поганою гнучкістю в плечових і ліктьових суглобах. Виконувати його в такому випадку потрібно з дозволу фахівця.