Будь краще ніж учора

Скручування на блоці сидячи

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Кабель
Цільові м'язи: Прес

Всі знають, що без скручувань тулуба неможливо побудувати потужний прес. Однак,  не всі в курсі, що є дуже цікава варіація цієї вправи, використовуючи верхній блок. Це допомагає зняти напругу з попереку і пропрацювати весь масив м'язів преса. Часто можна чути, що дана вправа називається професіоналами молитва, так як дійсно трохи нагадує цей процес. Сам рух технічно нескладний, але теж має свої нюанси при виконанні. Якщо ви його освоїте, то швидше за все воно стане одним з улюблених для вас, так як допоможе досягти дуже сильного печіння в м'язах, що в свою чергу безпосередньо позначиться на якості вашого преса.

 

Техніка виконання:

1. В першу чергу підійдіть до верхнього блоку і виставіть вірно підібране обтяження.

2. Потім вам потрібно прикріпити до троса рукоятку з двома мотузками, яку ви напевно використовуєте в вправах для тріцепса.

3. Займіть положення обличчям до блоку і візьміть два кінця рукоятки таким чином, щоб ваші долоні дивилися одна на одну.

4. Зробіть крок назад, але не далі, відстань не повинна перевищувати дистанцію в півтора метра від блоку. Зігніть руки і потягніть рукоятку до себе, і повільно опускайтеся колінами на паркет.

5. Тягніть рукоятку до голови і округляйте спину. Спина постійно повинна бути округленою, а рукоятки зафіксовані близько вашої голови протягом усієї вправи.

6. Зробіть від 15 до 20 повторів в цьому русі з 3-4 підходах.

Скручування на блоці сидячи

Дуже важливим моментом в цій вправі є те, що ваша спина повністю розвантажена, тому, якщо у вас проблеми з поперековим відділом, то скручування на блоці є для вас ідеальним варіантом. Головне, постійно скорочуйте ваш прес у нижній точці і розтягуйте у верхній, тримаючи спину сутулою.

1. Рівна спина.

2. Велика вага.

3. Неправильна фіксація корпусу.

4. Робота руками, а не пресом.

Дана вправа підходить всім, крім людей з грижами черевного відділення, яким зі зрозумілих причин не можна тренувати прес.