Будь краще ніж учора

Бьорпі (Берпі)

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Перекладина
Цільові м'язи: Ноги

Берпі прийшов до нас з кроссфіту. До складу цього руху входять відразу кілька вправ, такі, як присідання, віджимання і стрибок вгору. Все це повинно виконуватися без паузи. За допомогою цієї вправи спортсмени розвивають свої вибухові і швидкісні якості, а також збільшують показники витривалості.


Техніка виконання:

1. Здійсніть присід і поставте долоні на землю по сторонам від тулуба. Стегно притисніть до литок, голова опущена і є продовженням хребта.

2. За допомогою стрибка займайте упор лежачи, зробіть видих і перенісши вагу на руки, відведіть ноги назад, відштовхуючись ними від паркету.

3. Відіжміться, використовуючи зручну для вас техніку в цьому русі.

4. Поверніться в позицію присідаючи, зробіть вдих і відштовхніться від землі, підкидаючи таз вище. Підстрибнувши вам потрібно повернутися в положення присідаючи.

5. Напружуючи всі тіло зробіть стрибок вгору, намагаючись тягнутися вище. Потім при приземленні зігніть ноги і знову поверніться в позицію присідання.

6. Виконайте необхідну кількість повторень.

Бьорпі (Берпі)

Під час вправи ви повинні стежити за правильним ритмом виконання, так, щоб ви могли контролювати серцеве скорочення і вчасно відновлювати дихання.

Частою помилкою варто назвати неправильне виконання відразу всіх або одного елемента, наприклад, недостатньо глибоке віджимання чи присідання, або занадто низький стрибок.

Дана вправа не підходить людям з поганою фізичною підготовкою, а також тим, у кого є різні захворювання серцево-судинної системи. Не рекомендується рух і тим, у кого є проблеми з опорно-руховою системою.