Будь краще ніж учора

Тяга штанги в нахилі

Рівень складності: Середній
Тип вправи: На силу
Інвентар: Штанга
Цільові м'язи: Найширші м'язи спини

Даний рух багато культуристів називають найкращим для розвитку м'язів спини. Він розвиває товщину спини, що в свою чергу допомагає їй обростати буграми м'язів. Однак багато людей роблять цей рух невірно, зводячи всю його користь нанівець. Як правильно його робити і які ви отримаєте результати від вірного виконання ми зараз детально і розглянемо.

 

Техніка виконання:

1. Початкове положення повинно бути обличчям до штанги. Ноги стоять на ширині плечей, злегка зігнуті в колінних суглобах.

2. Нахиляємося, беремо гриф верхнім хватом і злегка прогинаємо спину в поперековому відділі, лопатки відводимо назад, відстань між руками приблизно 45-50 см або трохи ширше плечей.

3. У такому положенні знімаємо штангу зі стійок і відходимо пару кроків назад.

4. Робимо неглибокий вдих і підтягуємо штангу до живота, при цьому пам'ятаємо про положення попереку і не округляємо спину.

5. Стараємося тягнути виключно за рахунок спини, підтягнувши штангу до поясу, робимо видих, при опусканні робимо вдих.

Тяга штанги в нахилі

Спочатку намагайтеся виконувати вправу повільно уникаючи ривків, так як це може призвести до серйозних травм. Вагу потрібно підбирати оптимальну для напрацювання правильної техніки виконання. Піднімайте лікті якомога вище у верхній точці, таким чином краще пропрацьовується спина. Протягом усього підходу потрібно тримати м'язи спини напруженими.

1.Крім спини участь у русі штанги приймають ноги, плечі і голова.

2.Округлення спини під час руху, втрата вигину в попереку.

3.Ноги прямі, внаслідок чого йде надмірне навантаження на колінні суглоби.

Тягу штанги в нахилі не можна виконувати людям з проблемним попереком, хворими хребетним і шийним відділом, з грижами паховими і черевними.