Будь краще ніж учора

Жим штанги лежачи на похилій лаві головою вгору - середній хват

Рівень складності: Середній
Тип вправи: На силу
Цільові м'язи: Грудні м'язи

Як не дивно, але більшість нинішніх професійних бодібілдерів вважають, що жим на лавці з нахилом набагато ефективніше, ніж класичний варіант і починають своє тренування саме з цього руху. Насправді, при роботі під кутом від 30 до 60 градусів активно працює вся велика грудна, а не тільки її верхня частина, тому варто прислухатися до думки, що дана вправа здатна побудувати величезні груди.

Техніка виконання:

1. В першу чергу вам потрібно підібрати зручний кут лавки, з яким вам буде комфортно працювати. Таз і спину притисніть до спинки. Ногами потрібно міцно впертися в паркет.

2. Поперековий відділ повинен бути прогнутим. Лопатки зведені, голова притиснута до спинки. Дивитися потрібно вгору.

3. Візьміть гриф середнім хватом.

4. Потім потрібно зняти штангу зі стійки і розташувати її над своєю ключицею.

5. Зробіть вдих і плавно опускайте штангу на верхній відділ грудних, а потім видихаючи жміть її вгору.

Жим штанги лежачи на похилій лаві головою вгору - середній хват

Намагайтеся постійно контролювати вагу снаряда і не відбивати його від грудних. Беріться середнім хватом, щоб не включати в роботу передню дельту.

Не можна працювати з важкою вагою без страхуючого партнера. Намагайтеся не відривати таз. У жимі на похилій лавці міст може привести до серйозної травми, та й сам рух стає абсолютно марним.

Жим на похилій лавці потенційно небезпечний для м'язів плеча, тому якщо у вас були травми дельт, його краще робити в тренажері Сміта. Краще не виконувати дану вправу людям із проблемами ліктьових суглобів, а також ураженнями шийного відділу хребта.