Будь краще ніж учора

Скручування на прес з колесом (роликом)

Рівень складності: Легкий
Тип вправи: На силу
Інвентар: Колесо (ролик)
Цільові м'язи: Прес

Скручування з роликом, напевно, один з найбільш складних, але в той же час ефективних рухів для абдомінальних. Даний рух потрібно досить довго відточувати, однак, якщо ви це зробите, ви отримаєте неймовірно сильні і відмінно опрацьовані м'язи кора. Перевагою цієї  вправи можна назвати і те, що вам не потрібно нічого, крім підлоги і ролика, в цій вправі своєї ваги вистачить з головою.

Техніка вправи:

1. Візьміться за ролик двома роликами, стоячи на колінах на підлозі. Потім витягніть руки і розташуйте колесо під плечима, надійно фіксуючи таку позицію.

2. Зробіть вдих і повільно починайте катати колесо вперед, використовуючи пряму траєкторію.

3. Рухайтеся, якомога далі і не торкайтеся тілом паркету.

4. Максимально розтягніться в цьому положенні і зробіть невелику паузу. Потім підтягуйтеся в початковий стан, скорочуючи м'язи преса.

5. Зробіть для початку ту кількість повторів, яке зможете виконати.

Є і ускладнений варіант цього руху, коли ви не торкаєтеся колінами підлоги. У даній версії ви робите всі ті речі, що і були описані раніше, однак при скороченні ви подаєте таз назад, формуючи в кінцевій точці своїм тілом, так звану перевернуту V-подібну форму.

Скручування на прес з колесом (роликом)

Намагайтеся працювати в повільному темпі, контролюючи рух. Напружуйте прес на постійній основі. У розтягнутому положенні найкраще затриматися на кілька секунд.

1. Не варто виконувати цю вправу при травмах м'язів попереку і різних грижах.

2. Не поспішайте, інакше ви завалитесь сильно вперед і втратите рівновагу.

3. Не можна торкатися підлоги тілом.

Даний рух не підходить людям з травмами хребта, шиї і попереку, також він не рекомендується відвідувачам залу з паховими і черевними грижами.