Будь краще ніж учора

Огляд Харчування - Арнольд Шварцнеггер - Програма по набору маси.

Огляд Харчування - Арнольд Шварцнеггер - Програма по набору маси.

Ви можете тренуватися як божевільний, але ви не можете успішно слідувати програмі Арнольда, якщо не харчуюэтесь повноцінно. Не обманюйте себе - це не має бути "погана ' маса. Ви не будете робити набіги на кафешки і не будете об'їдатися морозивом кожен раз, щоб набрати вагу. План харчування Арнольда по набору маси був розроблений, щоб гарантувати, що ви не просто додасте масу, але додасте чисту (пісну) масу. Ви будете їсти продукти, багаті на білок, вуглеводи і жири, щоб рости і відновлюватися з вражаючою швидкістю.

Пам'ятайте, що ви працюєте над великим, сильнішим тілом, тому вам необхідно підкріплювати свої зусилля якісним харчуванням у потрібний час. Чудовий набір макронутриєнтів в поєднанні з продуманим розподілом поживних речовин гарантує, що ваше тіло отримує все необхідне для нарощування серйозних м'язів і сили.

Без сумніву, ця схвалена Арнольдом формула виведе ваше тіло на новий рівень!

Отже, Білок.
У свої кращі роки в бодібілдингу Арнольд знав, що найважливішим макроелементом для зростання є білок. «Завжди можна посперечатися, скільки білка насправді потрібно організму», - говорить Арнольд. «Я завжди жив за правилом, що для кожного фунта ваги мені потрібен один грам білка».

Будучи масовим монстром вагою 250 фунтів, Арнольду належало з'їсти майже 250 грамів білка в день і переконатися, що його тіло зможе використовувати все це. «Я відчував, що це працює краще за все, коли у мене було п'ять прийомів їжі в день. Є деякі люди, які можуть працювати з триразовим харчуванням. Для мене п'ять прийомів їжі були відповіддю, тому що я ніколи не був великим їдцем. Я завжди відчував себе комфортно зі стейком стандартного розміру. Якби ви дали мені стейк на 10 унцій (283 грами), навіть в період мого розквіту, я був би щасливий ".

Вранці Арнольд часто їв яєчню, трохи бекону або ковбаси, а також помідори і цибулю. «Мені було цього достатньо», говорить він. «Єдине, через дві години після сніданку я був голодний». Щоб доповнити харчування і отримати білок, необхідний йому для значного зростання, Арнольд ніколи не йшов далеко без протеїнового коктейлю.

«Коли я сидів у міському коледжі Санта-Моніки або займався будівництвом, я діставав із сумки маленький пластиковий контейнер, повний молока і протеїнового порошку. Це були додаткові 30 грамів білка, які мені були потрібні в той час ».

Через годину після протеїнового коктейлю Арнольд буде в тренажерному залі робити те, що він робив найкраще - піднімати велику вагу. Після спортзалу був пізній обід із стейка і овочів. Через дві години після обіду у Арнольда був ще один протеїновий коктейль. «Отже, два рази на день я буду пити протеїнові напої, щоб набрати 250 грамів, які мені потрібні», - говорить він.

ПРАВИЛО АРНОЛЬДА
Я завжди жив за правилом, що для кожного фунта ваги мені потрібен один грам білка.

Крім білка, Арнольд також знав про цінності доповнення його їжі для загального здоров'я його тіла. «Ми повинні визнати, що ми не отримуємо всі поживні речовини - вітаміни, мінерали, білок - при регулярному прийомі їжі», - каже Арнольд. «Ось чому у нас є добавки. Незалежно від того, наскільки ми здорові, ми не отримаємо достатньо необхідних поживних речовин від регулярних прийомів їжі ».

Програма по набору маси
Не соромтеся налаштувати цей план харчування відповідно до ваших потреб. Проте, основною метою має бути отримання майже одного грама білка на кілограм ваги тіла. Також важливо, щоб ви заправлялися достатньою кількістю вуглеводів. Ви будете виконувати серйозні тренування з великим об'ємом і будете робити їх часто, так що не бійтеся вуглеводів!

Чіт Міл
По суботах вам дозволяється один раз балувати себе, бажано після тренування. Ви можете їсти вашу улюблену їжу, таку як піца або гамбургер з картоплею фрі, але залишайте таку звичку не більше одного разу на тиждень. Робіть все можливе в тренажерному залі, щоб заробити свої ласощі.
 


Раціон харчування

День 1

Прийом їжі 1:
Яйце куряче, сире

зварити, 4 шт
Бекон

підсмажити, 2 шматочка
Хліб із пророщеного зерна

намазати горіховою пастою, 1 шт
Прийом їжі 2:
Яловичина (90% м'яса, 10% жиру)

на грилі або запекти, 280 гр
Прийом їжі 3:
Optimum nutrition Whey Protein Powder

приготувати протеїновий коктейль, 2 мірні ложки
Прийом їжі 4:
Яловичина (90% м'яса, 10% жиру)

приготувати на грилі або в духовці, 280 гр
Рис коричневий

відварити, 150 гр
Прийом їжі 5:
Мигдаль

70 гр