Будь лучше чем вчера

Подолай свою відсутність мотивації правильним шляхом

2360 просмотров 0 комментариев
motivation.jpg

Зазвичай це частина «мотиваційної» статті, де я кажу тобі, що у тебе одне життя, тому виходь туди і живи ним! Або я кажу тобі встати, плескати в руки, стояти високо, а потім дати тобі неясні, недоброзичливі поради щодо "пошуку свого".

Але це не мотиваційна стаття. Вона не призначена для того, щоб завести тебе і мотивувати на рішучі дії. Бо чесно кажучи, це лайно, мабуть, не допоможе тобі. Не можна також робити "натхненні" відео, де хтось, хто має неймовірну історію, розповідає її під зворушливий саундтрек, щоб розпалити в тобі вогонь і закінчити якимись чудовими мелодіями та неминучим "якщо я можу це зробити, я знаю ти теж можеш ».

Я не знаю про тебе, але все, що відчуваєш є трохи порожнім, чи не так? Я маю на увазі, що ти знаєш, що повинен відчувати, але все не зовсім так.

Боротьба з підсвідомістю

Якщо ти вважаєш, що у вас немає часу тренуватися (правда чи ні), ти не будеш тренуватися. Якщо ти вважаєш, що ти занадто втомився, ти також не будеш тренуватися. І якщо ти вважаєш, що для тебе немає надії, тренування не відбудеться.

Якщо ти вважаєш, що на правильному шляху становлення кращої версії себе, у тебе не виникне проблем переконати себе потрапити в спортзал. Якщо ти вважаєш, що зміни можливі, і у тебе є час, і ти все ще можеш добре провести тренування без мотивації, ти знайдеш спосіб тренуватися незалежно від того, як почуваєшся.

Здебільшого переконання, що диктують твої дії, набагато глибші, ніж багато хто з нас готовий визнати, як емоційно, так і свідомо. Наприклад, віра "Мені судилося бути невдахою", можливо, вже багато років заважає тобі. Більше того, це може бути настільки глибоко похованим у твоїй підсвідомості, що знадобиться багато копання та спостереження.

Найпотужніші вірування живуть глибоко в нашій підсвідомості. Давай ще раз повторимо, що означає підсвідомість: ти здебільшого не знаєш шо в ній знаходиться (за межами свідомості). Чим глибше в нашій підсвідомості переконання, тим більше вони диктують наші поведінки, думки, емоції та фізичний стан.

Більше того, підсвідомість є нескінченно потужнішою, ніж свідомий розум. У той час як свідомий розум може перемогти підсвідомість за невеликий проміжок часу, з часом, підсвідома історія завжди переможе.

Мотивація сама по собі ніколи не буде працювати

Якщо ти проаналізуєш будь-якого спортсмена вищого рівня, вони не займаються лише з точку зору мотивації. Як правило, вони:

- Спокійні і впевнені (Це часто помилково сприймають як зарозумілість, і так, це близько до неї).
- У почутті легкості, навіть переживаючи труднощі чи боротьбу.

Коротше кажучи, вони покладаються не на мотивацію, а на розум. Не можна мотивувати невдалий настрій.

Ви коли-небудь були в потоці? Якщо так, ви визнаєте це почуття легкості, яке його визначає. Це те, що вам здається, що ваша думка на очах. Я можу здогадатися, що дехто з вас думає… "так що все це чудово і все, але як я це виправлю?"

Чемпіон має в основі чотири принципи мислення:

Як побудувати розум Чемпіона: 1. Перспектива

Перспектива бачить ситуацію без будь-яких упереджень. Це тренування, цей підйом, на цьому тижні, не є всім вашим атлетичним прогресом. Якщо це не так добре, то що? Наступний підйом можна зробити краще.

Дивись у майбутнє, ти маєш бачити куди ти йдеш. Ти не знаєш, що і як буде, тому продовжуй наполегливо працювати. Ти можеш покращити свою перспективу, створивши довгострокову стратегію. Поміркуй, ким ти хочеш бути через 2-3 роки. Мета цього. Грай в довгу гру.

Більшість спортсменів витрачають занадто багато часу, зосереджуючись на завтрашньому результаті, а не на тому, як впливатиме те, що вони роблять, через три роки. Зазвичай це підсвідоме оповідання про «доказ себе». Настав час задуматися над довгостроковою метою. Це повільно дозволить вашій підсвідомості адаптуватися до більш корисного підходу.
 

Як побудувати розум Чемпіона: 2. Поінформованість

Прекрасний спортсмен зверне увагу не тільки на власні фізичні показники, але й на інші показники. Вони будуть спостерігати за тим, що говорять собі і оточуючим, будуть стежити за мовою тіла, будуть уважно слухати своє тіло.

І все-таки поганий спортсмен робить зовсім навпаки; вони ігнорують усе, крім фізичного результату, а потім задаються питанням, чому це не те, що вони сподіваються, що це буде.

Усвідомлюючи внутрішнє та зовнішнє середовище, ми можемо отримати подальший погляд на ситуацію. Коротше кажучи, ми вчимось бачити ознаки задовго до появи симптомів.

Тут дійсно корисний інструмент - записувати будь-які ключові фрази, які з’являються у вас на увазі під час тренувань. Ви хочете чітко почути свою саморозмову. Лише коли ми це зробимо, ми можемо почати змінювати нашу підсвідомість.

Як побудувати розум Чемпіона: 3. Постійна елегантність

Елегантність: напрочуд просте, геніальне рішення очевидно складної проблеми.
Послідовне: дотримуватися тих самих принципів, курсу, форми тощо тощо.

Більшість спортсменів намагаються надмірно ускладнити свої тренування, харчування та рухливість. Тоні Роббінс має чудову цитату з цього приводу: «складність - ворог страти». Чим більше рухливих частин у нас в грі, тим більше рішень ми приймаємо, і тим більше ми будемо стикатися з розумовою втомою і переповненістю.

Поміркуйте над цим питанням: яка найменша сума (тренувань), яку ви могли б зробити, і все-таки досягти своєї 2-3-річної мети? Якщо ви хочете зробити більше, коли ви потрапили на свою «елегантну» кількість, зробіть більше, але в першу чергу переслідуйте послідовну елегантність.

Як побудувати розум Чемпіона: 4. Прийміть незручність

Комфорт - це не те саме, що наповненість (здійснення), тому не гонись за ним. І навпаки, якщо ти будеш гнатись і приймати негаразди, ти вдосконалишся.

Ти вважаєш цю вагу важкую? Добре. Отримай труднощі. Ти хочете їсти нездорову їжу? Добре. Зараз є шанс подолати звичку. Ти не можеш відвідати спортзал (вийти на пробіжку)? Добре. Зробіть це і станьте сильнішим.

Існує два типи негараздів:

Навмисні труднощі: те, з чим ти стикаєшся навмисно - кількість повторень або сетів, які вам потрібно зробити, або план харчування, який ви вибрали.
Випадкові негаразди: ти не хотів зіткнутися з цим, але все одно це трапилось - ти пропустив сон і тепер відчуваєш втому.
З умисними труднощами пам’ятайте, що ти вирішив зіткнутися з нею, тому пам’ятай, ким збираєшся стати та прийми негаразди.

Що стосується випадкових випадків, ти все одно тут, тож що ти будеш робити? Прийняти це!

Бажаємо тобі успіхів! Твій body.com.ua.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован