Будь лучше чем вчера

Намасте: куди піти на йогу в Києві

1467 просмотров 0 комментариев
7R4B9270.jpg

     Попереду літо. Чи не привід це дещо змінити свій стиль життя? Почати прокидатися раніше, відкоригувати власний раціон? Прокидатися зі склянки води й асан на каучуковому килимку – одна з найкращих альтернатив для теплого періоду року. З цієї нагоди ми підготували перелік найкращих йога-студій у Києві. Вибери свою й закохайся в йогу з першої асани.

     Territory of Yoga

     Створення ексклюзивного простору для занять йогою належить інструктору з більш як 15-річним досвідом Світлані Масленніковій. Це студія для естетів та візуалів: величезна голова Будди, якісні йога-мати, що не сковзають, із лімітованої колекції, ідеально білі «інстаграмні» стіни та м’яке освітлення будуть закарбовані на вашій фотокартці в стрічці Instagram-у. Утім не лише візуалом: Territory of Yoga – ретельно продуманий простір, де все – від якісної вентиляції до стерильної чистоти та якісного сучасного обладнання – сприяють концентрації та вдумливості в йога-практиці.

     Окрім цього, під однойменним брендом створюють лінійку одягу для занять йогою та фітнесом.

     Йога-практики в студії: хатха-йога, аштанга-віньяса, йога в парі, унікальна методика Drum Yoga (розроблена одним із викладачів йоги Денисом Михайличенком, базується на особливому алгоритмі Пранаями).

     Вартість абонементу: 3200 грн за 8 занять.

     KyivyogaCenter

     Історія студії розпочинається 2010-го року, з відкриття залу «Бодхі». Сьогодні це 3 зали для продуктивної практики, 7 днів на тиждень занять та велика команда з 20 досвідчених інструкторів із багаторічним досвідом. На території студії розташовані спеціальна чайна кімната та бібліотека з тематичною літературою. Доступні заняття для майбутніх мам, дітей та осіб віком 50 років та старших.

     Йога-практики в студії: аштанга йога, бейбі-йога, інь-йога, йога 50+, йога для вагітних, йога для початківців, йога нідра, пранаяма, хатха-йога, йогалатес (унікальне поєднання асан із йоги з вправами з пілатесу), танцювальна йога.

     Вартість абонементу: 760 грн за 8 занять. Вартість вказана за стандартний абонемент; ціни на абонемент дитячої йоги чи йоги для вагітних можуть відрізнятися.

     Kyiv Hot Yoga Studio

     Це перша студія хот-йоги в Києві. Особливість такої практики полягає в нагріванні приміщення для занять до 40℃. У поєднанні з високою вологістю висока температура підвищує потовиділення й виводить з організму токсини, а також сприяє кращому розтягуванню м’язів. Щоп’ятниці в студії проводять медитації при свічках, а також регулярно організовують благодійні заходи.

     Йога-практики в студії: хот-йога для початківців та просунутий рівень, йога для хребта.

     Вартість абонементу: 920 грн за 5 занять.

     Йога-центр Ішвара

     Ішвара йога-центр – це простір для практики авторської методики Анатолія Зенченка, яка складається з десяти універсальних принципів роботи з тілом та детальною класифікацією асан. Творець методики – йога-практик з 20-річним досвідом, 2-кратний чемпіон світу з артистик-йоги. Більше 220 годин навчання за авторською методикою Ішвара йоги дозволить опанувати знаннями з анатомії, фізіології, аюрведи, шаткармам, рактикувати йогу гармонійно, без травм та больових відчуттів незалежно від рівня підготовленості, розтяжки та інших факторів.

     Окрім цього, на сайті регулярно анонсують про організацію йога-ретритів та виїзних семінарів у Непал, Індію, Грузію тощо. У червні 2018-го планується семінар із дихальної практики в Грузії. У йога-центрі проводять майстер-класи з дихальної практики та здорового харчування. Усі викладачі мають сертифікати, затверджені Міжнародною Асоціацією йоги.

     Йога-практики в студії: ішвара йога, акройога, йога для дітей та вагітних.

     Вартість абонементу: 900 грн за 8 занять. Ціни для дітей та вагітних відрізняються від вартості стандартного абонемента.

     Йога-студія Сидерського

     У розкладі йога-студії можна знайти унікальні методики від засновника, а також цікаву парну йогу, популярність та попит на яку в Україні дедалі зростають. Окрім цього, у студії практикують цигун, соматику, класичну хатха-йогу. Доступні практики для вагітних та дітей.

     Заняття йогою в студії Сидерського адаптовані до особливостей менталітету й анатомії європейців зі збереження безкомпромісності та ефективності східного підходу.

     На території йога-студії розташовані 3 зали (зокрема бамбуковий) та лаундж-зона.

     Йога-практики в студії: унікальні методики Yoga23 та energizing training Yoga23Fit, хатха-йога, парна йога, цигун, соматика, йога-терапія  реабілітологом, йога для вагітних, дитяча йога та ін.

     Вартість абонементу: 1000 грн за 8 занять. Ціни для дітей та вагітних відрізняються від вартості стандартного абонемента.

     Напишіть нам, чи ходите ви на йогу, займаєтеся вдома чи в студії та чому надали перевагу цій йога-студії. Ми обов’язково створимо другу частину, де розкриємо місця для різноманітних йога-практик.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован